Jsem firemní a poradenský psycholog a také kouč

Už 10 let mě baví a naplňuje mé poslání pomáhat lidem dívat se na věci z jiného úhlu pohledu, otevírat jim prostor pro nové myšlenky a společně s nimi bořit jejich stará nefunkční přesvědčení. V pracovním prostředí to není jiné. 

Po studiu psychologie jsem spolupracovala s Armádou České republiky, poté mě má cesta zavedla více směrem k podnikání přes nadnárodní korporaci a následně do světa startupů.

Všechny zkušenosti, které jsem během let nashromáždila v různých pracovních prostředích, dnes využívám při spolupráci s klienty, se kterými řeším především vztahy na pracovišti, osobní a týmový rozvoj, syndrom vyhoření nebo krizi čtvrtiny života a možnosti, kam se posunout dál, nejen v pracovním životě. 

Mgr. Jednooborová psychologie
Certifikovaný kouč
Frekventantka psychoterapeutického výcviku
Metodologie integrativního a psychodynamického přístupu
Členka asociace psychologie práce a organizace
Milovnice neuropsychologie a neurovědy

Vzdělání a certifikáty

Jak pracuji s klienty

01

Rezervujte si pohodlně svůj termín

Volné termíny naleznete v kalendáři zde na webu. Pokud se vám žádný z toho nehodí, dejte vědět. Společně najdeme vhodný termín.

02

Navázání spolupráce

Konzultace poskytuji jednorázové, krátkodobé i dlouhodobé. Záleží na vašich potřebách a tématech. Setkat se můžeme online nebo offline dle dohody.

03

Konzultace

Bezpečné a důvěrné prostředí je samozřejmostí. Jsem vázána etickým kodexem psychologů.

04

Můj přístup

Klienty provázím empatickým přístupem. Vycházím z metodologie integrativního a psychodynamického směru. Integruji také prvky koučování, mindfulness a neurověd.

Témata, na kterých s klienty často pracuji

Úzkost a pocit nespokojenosti

Úzkost a pocit nespokojenosti

Úzkost může být spojena s nepříjemným pocitem napětí a nejistoty, zatímco pocit nespokojenosti odráží nedostatek uspokojení nebo splnění v určitém životním aspektu.

Zjistit více
Vztahová problematika

Vztahová problematika

Vztahová problematika zahrnuje komplexní dynamiku mezi lidmi ve všech oblastech života, včetně partnerských, rodinných a pracovních vztahů. Zabývá se aspekty komunikace, důvěry, konfliktů, spolupráce a vzájemného porozumění.

Zjistit více
Krize čtvrtiny života

Krize čtvrtiny života

Krize čtvrtiny života je období, které často postihuje mladé dospělé přibližně kolem 20 roku věku. Během této fáze života mnozí lidé zažívají vnitřní otřesy, pochybnosti o svých dosavadních volbách a cílech, a hledají nový smysl a směřování pro svůj život.

Zjistit více
Zvládání změn

Zvládání změn

Změny v životě mohou vyvolávat rozmanité psychologické dopady, jako jsou emocionální stres, nejistota, adaptace na novou situaci a potřeba nalezení nových způsobů zvládání, ale také mohou přinést nové příležitosti k osobnímu růstu a naplnění.

Zjistit více
Syndrom vyhoření a stres

Syndrom vyhoření a stres

Syndrom vyhoření a stres jsou psychologické reakce na dlouhodobé vyčerpání emocionálních, fyzických a mentálních zdrojů, což může vést ke snížené výkonnosti, vyčerpanosti, cynismu a pocitu neschopnosti zvládat náročné situace.

Zjistit více
Optimalizace a osobní rozvoj

Optimalizace a osobní rozvoj

Optimalizace duševního zdraví a osobního rozvoje je neustálým procesem sebeobjevování, prací na sobě samém a využíváním psychologických nástrojů a technik pro dosažení rovnováhy a plného potenciálu.

Zjistit více