Psychologické poradenství

Kdy zvolit psychologické poradenství? 

Život přináší neustálé výzvy a změny, které mohou ovlivnit naši duševní pohodu a způsob života. V některých situacích můžeme čelit stresu, úzkosti, konfliktům nebo ztrátám, které nám mohou ztížit schopnost zvládat každodenní život. V takových okamžicích se může psychologické poradenství stát cennou oporou a cestou k osobnímu rozvoji.

Zvolit psychologické poradenství není projevem slabosti, ale naopak projevem síly a péče o vlastní duševní zdraví. Pokud se cítíme přetíženi emocemi, nevíme jak se vyrovnat s konkrétními životními situacemi nebo máme pocit, že nám něco brání v dosahování našich cílů, může nám psychologické poradenství poskytnout cennou pomoc a podporu.

Více o mně

Kristýna Šlajsová

Kristýna Šlajsová

Firemní a poradenský psycholog

S více než 10 lety zkušeností v oblasti psychologie a spolupráce s různými pracovními prostředími, se specializuji na vztahy na pracovišti, osobní a týmový rozvoj a řešení syndromu vyhoření. Nabízím nové perspektivy, podporu a možnosti klientům, kteří hledají posun ve svém pracovním i osobním životě.

Zjistit více

Rezervujte si svůj termín

1200 Kč

/ 50 min

Rezervujte si pohodlně svůj termín v kalendáři zde na webu. Pokud by vám dostupné termíny nevyhovovaly, kontaktujte mne.

Dostupné termíny

Další služby

 

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je cennou formou podpory a pomocí pro ty, kteří se potýkají s emocionálními obtížemi, stresovými situacemi nebo jinými výzvami ve svém životě.

Zjistit více
Kariérní koučink

Kariérní koučink

Kariérní koučink je účinným nástrojem pro dosažení úspěchu a osobního rozvoje ve vaší profesionální dráze.

Zjistit více
Psychologické testování

Psychologické testování

Psychodiagnostika je důležitým nástrojem pro pochopení vaší osobnosti, schopností a potenciálu.

Zjistit více

Jak pracuji s klienty

01

Rezervujte si pohodlně svůj termín

Volné termíny naleznete v kalendáři zde na webu. Pokud se vám žádný z toho nehodí, dejte vědět. Společně najdeme vhodný termín.

02

Navázání spolupráce

Konzultace poskytuji jednorázové, krátkodobé i dlouhodobé. Záleží na vašich potřebách a tématech. Setkat se můžeme online nebo offline dle dohody.

03

Konzultace

Bezpečné a důvěrné prostředí je samozřejmostí. Jsem vázána etickým kodexem psychologů.

04

Můj přístup

Klienty provázím empatickým přístupem. Vycházím z metodologie integrativního a psychodynamického směru. Integruji také prvky koučování, mindfulness a neurověd.

Kontaktujte mne

 

Pracovní hodiny

Pracovní hodiny

Po - Pá 9h - 15h

Dle domluvy