Psychologické testování

K čemu slouží psychologické testování? 

Klient může zvolit psychodiagnostiku v různých situacích a z důvodu získání hlubšího pochopení své osobnosti, chování, schopností nebo emocionálního stavu. K testování využívám standardizovaných testových metod, to znamená, že metoda je založena na přesně definovaných postupech a normách, které umožňují srovnání výsledků s referenční skupinou. 

Standardizované testy jsou navrženy tak, aby poskytovaly objektivní a spolehlivé informace o specifických aspektech, jako je inteligence, osobnost, dovednosti nebo schopnosti, a umožňují porovnání výsledků jednotlivců s normativními daty. Tímto způsobem se standardizované testy stávají užitečným nástrojem pro diagnostiku, výzkum a rozhodování ve vzdělávání, psychologii, zaměstnanosti a dalších oblastech. 

Využívám převážně standardizované dotazníky osobnosti a motivace. Diagnostika slouží výhradně klientovi, nepracuji formou psychologických posudků. 

Psychodiagnostika pomáhá klientům pochopit své silné stránky, zájmy a schopnosti, což může být klíčové při rozhodování o kariérních směrech nebo studijním zaměření.

Psychodiagnostika může pomoci klientům pochopit své emocionální a osobnostní charakteristiky a tím posílit sebeuvědomění a osobní růst. Psychodiagnostika poskytuje odborné a strukturované hodnocení klientovy osobnosti, emocí a schopností, což může pomoci lépe pochopit sebe sama, řešit problémy a dosahovat svých cílů. 

Více o mně

Kristýna Šlajsová

Kristýna Šlajsová

Firemní a poradenský psycholog

S více než 10 lety zkušeností v oblasti psychologie a spolupráce s různými pracovními prostředími, se specializuji na vztahy na pracovišti, osobní a týmový rozvoj a řešení syndromu vyhoření. Nabízím nové perspektivy, podporu a možnosti klientům, kteří hledají posun ve svém pracovním i osobním životě.

Zjistit více

Kontaktujte mne 

od 2 500 Kč

/ diagnostika

V případě zájmu mne kontaktujte a vybereme spolu tu nejvhodnější metodu.

Zde

Další služby

 

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je cennou formou podpory a pomocí pro ty, kteří se potýkají s emocionálními obtížemi, stresovými situacemi nebo jinými výzvami ve svém životě.

Zjistit více
Kariérní koučink

Kariérní koučink

Kariérní koučink je účinným nástrojem pro dosažení úspěchu a osobního rozvoje ve vaší profesionální dráze.

Zjistit více
Psychologické testování

Psychologické testování

Psychodiagnostika je důležitým nástrojem pro pochopení vaší osobnosti, schopností a potenciálu.

Zjistit více

Jak probíhá psychologické testování 

01

Kontaktujte mne

Chtěli byste využít síly psychodiagnostiky k hlubšímu pochopení vaší osobnosti nebo motivace? Kontaktujte mne a probereme možnosti.

02

Navázání spolupráce

Služby psychodiagnostického testování vám mohu poskytnout jednorázově i opakovaně. Záleží na vašich potřebách a tématech. Setkat se můžeme online nebo offline dle dohody.

03

Průběh spolupráce

Psychodiagnostické metody jsou převážně online. Jejich vyplnění je možné odkudkoliv. Interpretace výsledků může proběhnout online i offline dle dohody.

04

Metody a interpretace výsledků

Používám standardizované metody, které byly vyvinuty, upraveny a ověřeny na velkých reprezentativních vzorcích jedinců, aby byly zajištěny konzistentní a spolehlivé výsledky.

Kontaktujte mne

 

Pracovní hodiny

Pracovní hodiny

Po - Pá 9h - 15h

Dle domluvy