Kariérní koučink a rozvoj

Kdy zvolit kariérní koučink a rozvoj?

Kariérní koučink je zaměřen na profesní rozvoj a dosažení konkrétních pracovních cílů. Pokud se nacházíte ve fázi hledání nového zaměstnání, posouvání se v kariéře, změny pracovního směru nebo potřebujete nasměrovat ohledně pracovního života a rovnováhy, kariérní koučink může být pro vás vhodnou volbou

Kariérní koučink je důležitý pro všechny, kteří chtějí dosáhnout úspěchu a naplnění na své pracovní dráze. Může být prospěšný pro mladé absolventy, kteří hledají své místo na trhu práce, zaměstnance, kteří chtějí posunout svou kariéru na vyšší úroveň, nebo pro ty, kteří chtějí změnit pracovní obor.

Kariérní koučink se soustředí na rozvoj profesních dovedností a kompetencí, jako je komunikace, řízení času, leadership, týmová spolupráce a další. Kariérní koučink přináší dlouhodobé výhody, protože rozvíjí sebeuvědomění a schopnost sebeřízení, což umožňuje jednotlivcům dosahovat úspěchu nejen na své pracovní dráze, ale i v osobním životě. Posiluje jejich sebevědomí a sebedůvěru a pomáhá jim plnit svůj potenciál a dosahovat dlouhodobého osobního a profesního růstu.

Více o mně

Kristýna Šlajsová

Kristýna Šlajsová

Firemní a poradenský psycholog

S více než 10 lety zkušeností v oblasti psychologie a spolupráce s různými pracovními prostředími, se specializuji na vztahy na pracovišti, osobní a týmový rozvoj a řešení syndromu vyhoření. Nabízím nové perspektivy, podporu a možnosti klientům, kteří hledají posun ve svém pracovním i osobním životě.

Zjistit více

Rezervujte si svůj termín

1500 Kč

/ 50 min

Rezervujte si pohodlně svůj termín v kalendáři zde na webu. Pokud by vám dostupné termíny nevyhovovaly, kontaktujte mne.

Dostupné termíny

Další služby

 

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je cennou formou podpory a pomocí pro ty, kteří se potýkají s emocionálními obtížemi, stresovými situacemi nebo jinými výzvami ve svém životě.

Zjistit více
Kariérní koučink

Kariérní koučink

Kariérní koučink je účinným nástrojem pro dosažení úspěchu a osobního rozvoje ve vaší profesionální dráze.

Zjistit více
Psychologické testování

Psychologické testování

Psychodiagnostika je důležitým nástrojem pro pochopení vaší osobnosti, schopností a potenciálu.

Zjistit více

Jak pracuji s klienty

01

Rezervujte si pohodlně svůj termín

Volné termíny naleznete v kalendáři zde na webu. Pokud se vám žádný z toho nehodí, dejte vědět. Společně najdeme vhodný termín.

02

Navázání spolupráce

Konzultace poskytuji jednorázové, krátkodobé i dlouhodobé. Záleží na vašich potřebách a tématech. Setkat se můžeme online nebo offline dle dohody.

03

Konzultace

Bezpečné a důvěrné prostředí je samozřejmostí. Jsem vázána etickým kodexem psychologů a dodržuji etiku koučování.

04

Můj přístup

Klienty provázím empatickým přístupem. Vycházím z metodologie integrativního a psychodynamického směru. Integruji také prvky koučování, mindfulness a neurověd.

Kontaktujte mne

 

Pracovní hodiny

Pracovní hodiny

Po - Pá 9h - 15h

Dle domluvy