Týmové psychologické poradenství

Jak vybudovat skvělý, funkční a spokojený tým?

Jak pracovat s týmem stávajícím a podporovat v něm sounáležitost, důvěru a samostatnost

Společně se zaměříme na všechny otázky, které právě řešíte ve vašem týmu. Jsem k dispozici formou krátkodobých konzultací při řešení současných krizí a také formou dlouhodobé spolupráce, kdy je potřeba v týmu nastavit procesy a vybudovat vztahy. Pomohu vám v týmu vybudovat větší důvěru, autenticitu, upřímnost a samostatnost. 

Týmové psychologické poradenství je založeno na důkladném porozumění dynamiky vašeho týmu, jedinečných osobnostních rysů jednotlivých členů a specifických cílů, kterých chcete dosáhnout. Společně vyvineme strategie a nástroje, které pomohou rozvíjet produktivní komunikaci, budovat důvěru a respekt mezi členy týmu a řešit konflikty tak, aby vedly k pozitivním výsledkům.

Více o mně

Kristýna Šlajsová

Kristýna Šlajsová

Firemní a poradenský psycholog

S více než 10 lety zkušeností v oblasti psychologie a spolupráce s různými pracovními prostředími, se specializuji na vztahy na pracovišti, osobní a týmový rozvoj a řešení syndromu vyhoření. Nabízím nové perspektivy, podporu a možnosti klientům, kteří hledají posun ve svém pracovním i osobním životě.

Zjistit více

Témata, která nejčastěji řeším 

Autonomie týmů
Autenticita týmů
Leadership a vedení
Rozvoj kvality vztahů v týmu
Psychologické bezpečí v týmu

Další služby

 

Psycholog ve firmě

Psycholog ve firmě

Pomohu vám při náboru nových zaměstnanců a nastavení celého procesu onboardingu až po offboarding. Harmonizovat stávající tým a vytvářet spokojené pracovní prostředí.

Zjistit více
Psychodiagnostika

Psychodiagnostika

Psychodiagnostika je důležitým nástrojem pro pochopení vaší osobnosti, schopností a potenciálu.

Zjistit více
Workshop

Workshop

Inspirujte se z aktuálních témat duševního zdraví a wellbeingu na pracovišti a připravte pro své zaměstnance vzdělávací a rozvíjející workshop.

Zjistit více

Spolupráce s týmy 

01

Kontaktujte mne

Každý tým je jedinečný a specifický, nejen svou velikostí, ale převážně složením různých osobností a způsobem komunikace. Spojme se a pojďme probrat, jaký je ten váš.

02

Navázání spolupráce

Konzultace poskytuji jednorázové, krátkodobé i dlouhodobé. Záleží na vašich potřebách a tématech. Setkat se můžeme online nebo offline dle dohody.

03

Konzultace

Bezpečné a důvěrné prostředí je samozřejmostí. Jsem vázána etickým kodexem psychologů. Při spolupráci s týmy je důležité, aby každý člen zažíval bezpečí a přijetí.

04

Můj přístup

Klienty provázím empatickým přístupem. Vycházím z metodologie integrativního a psychodynamického směru. Integruji také prvky koučování, mindfulness a neurověd.

Kontaktujte mne

 

Spojme se na Linkedinu

Spojme se na Linkedinu