Psycholog ve firmě

Co znamená mít psychologa ve firmě a s čím může pomoci?

Firemní psycholog nejen jako benefit pro zaměstnance

Firemní psycholog může pomoci řešit mnoho různých problémů a situací, jako jsou například vztahy na pracovišti, rozvoj a výkon zaměstnanců nebo nastavení psychologicky bezpečné firemní kultury. Můžete ho využít při práci s jednotlivci nebo s celým týmem ve formě skupinových i individuálních sezení. 

V dnešní době je benefit ve formě firemního psychologa pro zaměstnance obzvláště důležitý a ceněný. Může poskytnout zaměstnancům pomoc a podporu, kterou potřebují, a tím přispět k celkovému zlepšení pracovního prostředí a výkonu týmu. Pokud řešíte ve firmě situaci, do které byste rádi přizvali psychologa, je to dobrý nápad, který stojí za zvážení.

Více o mně

Kristýna Šlajsová

Kristýna Šlajsová

Firemní a poradenský psycholog

S více než 10 lety zkušeností v oblasti psychologie a spolupráce s různými pracovními prostředími, se specializuji na vztahy na pracovišti, osobní a týmový rozvoj a řešení syndromu vyhoření. Nabízím nové perspektivy, podporu a možnosti klientům, kteří hledají posun ve svém pracovním i osobním životě.

Zjistit více

Témata, která nejčastěji řeším 

Syndrom vyhoření zaměstnanců
Kvalitní vztahy na pracovišti
Autonomie a autenticita týmů
Spokojenost na pracovišti a ve firmě
Nábor nových zaměstnanců a jejich onboarding
Behaviorálně kompetenční interview
Psychodiagnostika

Další služby

 

Týmové psychologické poradesntví

Týmové psychologické poradesntví

Chcete vést váš tým ke spokojenosti, autonomii, autenticitě a sounáležitosti? Pomohu vám vytvářet kvalitní a bezpečné vztahy v týmu.

Zjistit více
Psychodiagnostika

Psychodiagnostika

Řešíte nábor kvalitních zaměstnanců a zároveň byste chtěli vědět jak nejlépe přistupovat k těm stávajícím? Psychodiagnostika je skvělý nástroj, který vám k tomu může hodně pomoci.

Zjistit více
Workshop

Workshop

Inspirujte se z aktuálních témat duševního zdraví a wellbeingu na pracovišti a připravte pro své zaměstnance vzdělávací a rozvíjející workshop.

Zjistit více

Spolupráce s firmami 

01

Kontaktujte mne

Každá firma je jedinečná a má své potřeby, přání a požadavky. Spojme se a pojďme probrat potřeby tý vaší.

02

Navázání spolupráce

Navázat spolupráci můžeme různou formou. Nabízím jednorázové, krátkodobé i dlouhodobější formy spolupráce. K dispozici jsem také krátkodobě jako interim.

03

Bezpečí a důvěra

Bezpečné a důvěrné prostředí je samozřejmostí. Jsem vázána etickým kodexem psychologů. Ani ve spolupráci s firmami to není jinak.

04

Můj přístup

Klienty provázím empatickým přístupem. Vycházím z metodologie integrativního a psychodynamického směru. Integruji také prvky koučování, mindfulness a neurověd.

Kontaktujte mne

 

Spojme se na Linkedinu

Spojme se na Linkedinu